Galerie
Archiwum 2015 / 2016
Ostatni dzień roku szkolnego 2015/2016. Przed wszystkimi czas wolny, wakacje, wyjazdy w góry, nad jeziora, nad morze. Jak sprawić, żeby waka(...)
Dnia 17.06.2016 r. odbyła się w przedszkolu uroczystość zakończenia roku szkolnego dla dzieci odchodzących do szkoły z udziałem rodzicó(...)
Dnia 21 maja 2016 w Parku Zdrojowym w Cieplicach odbył się FESTIWAL KWIATÓW  w ramach FESTIWALU SZTUKI. W przepięknym tańcu wystąpił(...)
Dnia 21.05.2016 r. odbyła się jubileuszowa, bo 25. MAJÓWKA ZE ZWIERZĘTAMI. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci i rodzice z g(...)
Dnia 12.05.2016 w Parku Norweskim odbył sie VI Plener Malarski organizowany przez nasze przedszkole. Udział w nim wzięły przedszkolaki z miejskich(...)
2 maja obchodzimy ŚWIĘTO FLAGI NARODOWEJ. W tym roku wszystkie obecne dzieci w przedszkolu wyjechały na uroczystości na Plac Ratuszowy. Obchody zo(...)
Dnia 12.04.2016 r. odbył się półfinał XII Konkursu Bezpieczeństwa Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polsk(...)
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w kolejnej edycji "Przeglądu Kolęd i Pastorałek". "Biedronki" i "Motylki&quo(...)
W dniach 25. i 26. stycznia 2016 r. miało miejsce w naszym przedszkolu wielkie wydarzenie - "Przedszkolne Jasełka i Kolędy". Jasełka, wy(...)
19 grudnia 2015 r. w Cieplicach odbył się XV Opłatek Ekumeniczny. Nasze przedszkole z kolędami i pastorałkami reprezentowały dzieci z grup: &quo(...)
W naszym przedszkolu zrobiło się bardzo anielsko. Rodzice i dzieci znów pokazali, że potrafią... Dziękujemy za kolejne wielkie zaangażowa(...)
"Biedronki" zawiozły zebraną, przez społeczność naszego przedszkola, karmę do Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze(...)
Mikołajki
Dzieci z grup: "Motylki" i "Biedronki" reprezentowały nasze przedszkole w Przedszkolnym Przeglądzie Twórczości Patriotyc(...)
Słowa uznania i podziękowania dla wszystkich Rodziców i dzieci, którzy wzięli udział w jesiennym konkursie jarzynowo-owocowym, pt. &(...)
Podczas Miedzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich, które odbyły się w niedzielę 20.09.2015 na scenie wystąpiły BIEDRONKI i MOTYLKI(...)