Galerie
Archiwum 2016 / 2017
27. maja już po raz osiemnasty bawiliśmy się na FESTYNIE RODZINNYM  w naszym przedszkolu. Oprócz wielu niespodzianek i atrakcji były r(...)
Podczas XIII Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych tematem przewodnim był "Humor i żart w literaturze". Tak też właśnie było. &q(...)
KOLOROWA WIOSNA
Trzynasta OLIMPIADA MALUCHA o puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry już za nami. W sobotę 18. marca 2017 r. w hali sportowej przy ul. Złotn(...)
W sobotę, 4. marca 2017 r. o godz. 10:00 w hali MOS przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbyła się XI TANECZNA OLIMPIADA MALUCHA. W tanecz(...)
Tłusty czwartek u piecio- i sześciolatków upłynął pod znakiem zabaw, konkursów, własnych "wypieków" oraz przedsta(...)
W pierwszym tygodniu ferii znów mieliśmy gości. Tym razem byli to dwaj ratownicy górscy - Pan Tomek i jego pies Grot. W miłej atmosfe(...)
Przed feriami gościliśmy u nas naszych dobrych znajomych z policji i straży miejskiej, którzy przypomnieli nam, jak sprawić, żeby ferie by(...)
25. stycznia 2017 r. nasze "Krasnoludki" i "Stokrotki" wystąpiły w MIejskim Przedszkolu nr 4 podczas Przeglądu Kolęd i Pastora(...)
Konkurs bożonarodzeniowy na OZDOBY CHOINKOWE rozstrzygnięty. Ozdoby przepiękne, choinki w naszym przedszkolu, ubrane jeszcze piękniejsze. Ale czas(...)
Hurraa!!! III miejsce za "Domek Kibica". 25.11.2016 r. odebraliśmy nagrodę o wartości 500 zł na przedszkole. Otóż Market budo(...)