Doskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach. To są wartości kultywowane w NASZYM PRZEDSZKOLU.

Od placówek przedszkolnych wymagane jest by rozwijały się z każdym dniem, lecz zbyt często koncentrują się one albo na stworzeniu środowiska, w którym dzieci będą czerpały radość z przeżywania dzieciństwa i rozwijały się naturalnie, lub są zmuszane do skupienia się jedynie na umysłowym rozwoju dzieci w celu osiągnięcia jak najwyższych punktacji podczas testów w późniejszym życiu.

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 10 jest inne. Kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną na dużych, otwartych przestrzeniach, a także korzystamy z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych, posiadamy również pracownię komputerową z pełnym oprogramowaniem, pracownię do twórczości artystycznej i rzemiosła, aby uwolnić  pełen potencjał intelektualny i kreatywność Twojego dziecka.

Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka i wykorzystanie w odpowiednim stosunku elementów edukacyjnych i rekreacji.


Jesteśmy jedynym przedszkolem w mieście czynnym od 6:00 do 18:00 !